VVJ:n valjakkoajokilpailut

- kilpailupäivä: 04.07.2016 / VIP: 30.06.2016
- kilpailut järjestää Huvitus (HUVI3969) / Sorel (VRL-00884)
- tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Rajoitukset
- Luokat ovat avoinna kaikille
- Luokkiin otetaan 40 osallistujaa
- Ohjastaja saa tuoda yhteen luokkaan 4 hevosta / luokka
- Hevonen saa osallistua max kahteen (2) luokkaan koko kilpailussa
- Osallistua voi vain kerran yhteen luokkaan
- VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
- VRL:n alaiseen seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa!

Osallistuminen
- mailiin: chinetkisa@gmail.com
- otsikko: Huvitus VVJ 22-31
- osallistut yhdellä sähköpostilla kaikkiin avoimiin VVJ kutsuihin
- muodossa:

Luokka
Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000


Luokat:
1. Noviisi koulukoe yksilöille
2. Noviisi tarkkuuskoe yksilöille
3. Vaativa koulukoe yksilöille
4. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille


1. Noviisi koulukoe yksilöille 1. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Soturitar 2. Em. (VRL-02816) - Runon Taikatalvi VH15-018-2163 3. Miltsu (VRL-05564) - Brynjar Rewa VH16-053-0002 4. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257 5. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Pasianssi VH16-018-0533 6. Emma P. (VRL-06525) - Roaly Simone VH14-104-0036 7. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Liinaharja VH14-018-0393 8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Nam-Nam VH16-018-1090 9. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Suoruusu VH16-018-0534 10. Emma P. (VRL-06525) - Teerivaaran Vevina VH15-046-0200 11. Miltsu (VRL-05564) - Sheshoon's Angus VH14-007-0013 12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Lystikäs VH16-018-1085 13. Em. (VRL-02816) - Viisikon Roskisprinssi VH16-018-1129 14. Ireth (VRL-03777) - Aljonka VH16-191-0002 15. Em. (VRL-02816) - Viisikon Ketunmarja VH16-018-1047 16. Sorel (VRL-00884) - Aidan v.d. Zanneshof VH16-017-0303 17. Sorel (VRL-00884) - Gilly v.d. Zanneshof VH16-017-0305 18. Sorel (VRL-00884) - Huvin Scylla VH16-017-0306 19. Tuulia T. (VRL-00084) - Haavelaakson Kaipuu VH02-018-9152 20. tvisha (VRL-01671) - Snowdrop v. Moons VH16-017-0259 21. Emma P. (VRL-06525) - Aibhlinn VH15-046-0205 22. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks VH16-018-1133 23. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135 24. Miltsu (VRL-05564) - Metronome VH13-027-0185 25. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Enneuni VH16-018-1261 26. Ninni H. (VRL-05766) - Kaarnalaivan Kapteeni VH16-018-1028 27. Ireth (VRL-03777) - Elaine 28. Emma P. (VRL-06525) - Kaurismäen Batman VH14-017-0374 29. Hapero (VRL-06115) - Kadotettu Rajavahti VH16-018-0455 30. Miltsu (VRL-05564) - Mälby Sir Piccolo VH13-017-0163 31. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Kottarainen VH16-018-1290 32. Em. (VRL-02816) - Pelienkeli MAR 33. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Vanilla VH16-018-1078 34. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394 35. Ireth (VRL-03777) - Bailey 36. Hapero (VRL-06115) - Vaniman Cha-cha-cha VH16-018-0380 37. Sorel (VRL-00884) - Dewdrop Dei VH15-017-0448 38. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Nalli Kalliolla 39. Tuulia T. (VRL-00084) - Ellenin Sypressi VH03-018-5927 40. funfunHey (VRL-09146) - Carnabhail Rewa 2. Noviisi tarkkuuskoe yksilöille 1. Emma P. (VRL-06525) - Aibhlinn VH15-046-0205 2. tvisha (VRL-01671) - Härdellin Mitro VH16-017-0217 3. Hapero (VRL-06115) - Vaniman Cha-cha-cha VH16-018-0380 4. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257 5. Ireth (VRL-03777) - Elaine 6. Em. (VRL-02816) - Viisikon Ketunmarja VH16-018-1047 7. Miltsu (VRL-05564) - Heavenly Surprise VH12-104-0023 8. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks VH16-018-1133 9. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Kottarainen VH16-018-1290 10. Em. (VRL-02816) - Runon Taikatalvi VH15-018-2163 11. Ireth (VRL-03777) - Aljonka VH16-191-0002 12. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911 13. Emma P. (VRL-06525) - Kaurismäen Batman VH14-017-0374 14. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126 15. Emma P. (VRL-06525) - Roaly Simone VH14-104-0036 16. Sorel (VRL-00884) - Huvin Scylla VH16-017-0306 17. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Pasianssi VH16-018-0533 18. Hapero (VRL-06115) - Kadotettu Rajavahti VH16-018-0455 19. Em. (VRL-02816) - Pelienkeli MAR 20. Sonja.P (VRL-06588) - Ramzey v.d. Gateaway VH16-017-0206 21. Em. (VRL-02816) - Viisikon Roskisprinssi VH16-018-1129 22. Sonja.P (VRL-06588) - Mangon Vanilla Orchid VH16-017-0116 23. Ireth (VRL-03777) - Bailey 24. Sorel (VRL-00884) - Nefertem Dei VH15-017-0447 25. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978 26. funfunHey (VRL-09146) - Carnabhail Rewa 27. Sorel (VRL-00884) - Gilly v.d. Zanneshof VH16-017-0305 28. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388 29. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Enneuni VH16-018-1261 30. Tuulia T. (VRL-00084) - Aias Theodore VH03-099-5904 31. tvisha (VRL-01671) - Kevolehdon Metsänhenki VH16-018-1084 32. Sorel (VRL-00884) - Aidan v.d. Zanneshof VH16-017-0303 33. Tuulia T. (VRL-00084) - Oliver Twist v.d. Pirunkorpi VH14-017-0451 34. Miltsu (VRL-05564) - Salacious WAR VH12-104-0024 35. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Suoruusu VH16-018-0534 36. Sonja.P (VRL-06588) - Uudehko KH VH16-017-0218 37. Emma P. (VRL-06525) - Teerivaaran Vevina VH15-046-0200 38. Miltsu (VRL-05564) - Elizabetta van Oroharld VH11-040-0244 39. Sonja.P (VRL-06588) - Wyat Achilles VH16-017-0212 40. Miltsu (VRL-05564) - Pablo K VH12-093-0028 3. Vaativa koulukoe yksilöille 1. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tuulenraivo VH16-018-1118 2. Miltsu (VRL-05564) - Kingcoed Una VH12-026-0360 3. Emma P. (VRL-06525) - Brivey Chichimecacihuatzin 4. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Miranda VH16-017-0172 5. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jäälatte VH16-018-1173 6. Tuulia T. (VRL-00084) - Hildegard B VH03-028-5950 7. Sonja.P (VRL-06588) - Wonder Elacalantia FM VH11-017-0295 8. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079 9. Milja (VRL-00692) - Cutieberry VH15-017-0782 10. Em. (VRL-02816) - Wiherkankaan Javi VH15-018-0923 11. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046 12. Hapero (VRL-06115) - Kauhukuva HV VH16-018-1262 13. Em. (VRL-02816) - Viisikon Yöruusu VH16-018-1046 14. Ireth (VRL-03777) - Aikalisä RHK 15. Sonja.P (VRL-06588) - Ryovar Undrar Var VH16-017-0142 16. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Huisketar VH16-018-0433 17. Sorel (VRL-00884) - Huvin Lequiné VH12-017-0225 18. Emma P. (VRL-06525) - Sorcha Ó Cheanndubháin VH15-046-0206 19. Sorel (VRL-00884) - Huvin Radwell VH16-017-0307 20. tvisha (VRL-01671) - Blueberrypancake VH16-031-0376 21. Miltsu (VRL-05564) - Capso wyn Meiglh VH13-024-0031 22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vimpura VH16-018-1074 23. Ninni H. (VRL-05766) - Piinaava Pirtti-Hirmu 24. Sorel (VRL-00884) - Ferro v.d. Zanneshof VH16-017-0304 25. Emma P. (VRL-06525) - Conlaoch Conchobhar VH15-046-0207 26. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175 27. Sorel (VRL-00884) - Darius v. Moons VH15-017-0365 28. tvisha (VRL-01671) - Hopeasulka VH16-018-1202 29. tvisha (VRL-01671) - Darina Cirein VH16-046-0005 30. Sonja.P (VRL-06588) - Ymnigs Nordsamisk VH16-017-0143 31. Tuulia T. (VRL-00084) - Erland B VH06-028-4684 32. Em. (VRL-02816) - Viisikon Vinkulelu VH16-018-1127 33. Em. (VRL-02816) - Viisikon Kuurankukka VH16-018-0434 34. Hapero (VRL-06115) - Hallanarka VH16-018-1213 35. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Husaari VH16-018-0959 36. Miltsu (VRL-05564) - Uvilje NOR VH05-053-4275 37. Emma P. (VRL-06525) - Melankoli 38. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Merkkari VH16-018-1067 39. Tuulia T. (VRL-00084) - Freya Noka VH14-028-0191 40. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Halvattu 4. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille 1. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Miranda VH16-017-0172 2. Em. (VRL-02816) - Viisikon Kuurankukka VH16-018-0434 3. Sonja.P (VRL-06588) - Wonder Elacalantia FM VH11-017-0295 4. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Merkkari VH16-018-1067 5. Hapero (VRL-06115) - Hallanarka VH16-018-1213 6. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175 7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vimpura VH16-018-1074 8. Sorel (VRL-00884) - Jawell v. Hardell VH12-017-0505 9. Miltsu (VRL-05564) - Kingcoed Una VH12-026-0360 10. Emma P. (VRL-06525) - Melankoli 11. Em. (VRL-02816) - Wiherkankaan Javi VH15-018-0923 12. Milja (VRL-00692) - Cutieberry VH15-017-0782 13. tvisha (VRL-01671) - Roscoff Winklegold VH16-027-0052 14. Tuulia T. (VRL-00084) - Lasin Saundra VH14-017-0453 15. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tuulella Käyvä 16. tvisha (VRL-01671) - Silvershot VH16-029-0142 17. Em. (VRL-02816) - Viisikon Yöruusu VH16-018-1046 18. Ireth (VRL-03777) - Március Shalott ox 19. Emma P. (VRL-06525) - Sorcha Ó Cheanndubháin VH15-046-0206 20. tvisha (VRL-01671) - Oldfinion Nitrogen VH16-031-0379 21. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Suffeli VH14-017-0573 22. Sonja.P (VRL-06588) - Ryovar Undrar Var VH16-017-0142 23. Em. (VRL-02816) - Viisikon Vinkulelu VH16-018-1127 24. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kolea 25. Emma P. (VRL-06525) - Conlaoch Conchobhar VH15-046-0207 26. Sorel (VRL-00884) - Huvin Braxton VH12-017-0631 27. Sonja.P (VRL-06588) - Sinhoulyn Vebl v.d. Jewel VH11-017-0299 28. Miltsu (VRL-05564) - Capso wyn Meiglh VH13-024-0031 29. Miltsu (VRL-05564) - Uvilje NOR VH05-053-4275 30. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jäälatte VH16-018-1173 31. Tuulia T. (VRL-00084) - Violan Kenzo VH06-017-4696 32. Sonja.P (VRL-06588) - Ymnigs Nordsamisk VH16-017-0143 33. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cethlydd VH14-026-0198 34. Sorel (VRL-00884) - Crewan's Redia VH12-017-0514 35. Sorel (VRL-00884) - Remukylän Iines VH12-017-0519 36. tvisha (VRL-01671) - Wolf's Cobra Punch VH16-031-0391 37. Hapero (VRL-06115) - Kauhukuva HV VH16-018-1262 38. Emma P. (VRL-06525) - Brivey Chichimecacihuatzin 39. Ireth (VRL-03777) - Carmen

Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuvat © Shady Acres & Sarpa | Virtuaalitalli! | A sim-game stable!