VVJ:n valjakkoajokilpailut

- kilpailupäivä: 06.07.2016 / VIP: 30.06.2016
- kilpailut järjestää Huvitus (HUVI3969) / Sorel (VRL-00884)
- tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Rajoitukset
- Luokat ovat avoinna kaikille
- Luokkiin otetaan 40 osallistujaa
- Ohjastaja saa tuoda yhteen luokkaan 4 hevosta / luokka
- Hevonen saa osallistua max kahteen (2) luokkaan koko kilpailussa
- Osallistua voi vain kerran yhteen luokkaan
- VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
- VRL:n alaiseen seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa!

Osallistuminen
- mailiin: chinetkisa@gmail.com
- otsikko: Huvitus VVJ 22-31
- osallistut yhdellä sähköpostilla kaikkiin avoimiin VVJ kutsuihin
- muodossa:

Luokka
Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000


Luokat:
1. Noviisi koulukoe yksilöille
2. Noviisi tarkkuuskoe yksilöille
3. Vaativa koulukoe yksilöille
4. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille


1. Noviisi koulukoe yksilöille 1. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Pasianssi VH16-018-0533 2. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257 3. Ireth (VRL-03777) - Aljonka VH16-191-0002 4. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394 5. Tuulia T. (VRL-00084) - Haavelaakson Kaipuu VH02-018-9152 6. Sorel (VRL-00884) - Gilly v.d. Zanneshof VH16-017-0305 7. Emma P. (VRL-06525) - Kaurismäen Batman VH14-017-0374 8. Sorel (VRL-00884) - Huvin Scylla VH16-017-0306 9. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135 10. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Liinaharja VH14-018-0393 11. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Nalli Kalliolla 12. funfunHey (VRL-09146) - Carnabhail Rewa 13. Em. (VRL-02816) - Viisikon Ketunmarja VH16-018-1047 14. Sorel (VRL-00884) - Dewdrop Dei VH15-017-0448 15. tvisha (VRL-01671) - Snowdrop v. Moons VH16-017-0259 16. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Enneuni VH16-018-1261 17. Miltsu (VRL-05564) - Metronome VH13-027-0185 18. Ninni H. (VRL-05766) - Kaarnalaivan Kapteeni VH16-018-1028 19. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Kottarainen VH16-018-1290 20. Emma P. (VRL-06525) - Aibhlinn VH15-046-0205 21. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Lystikäs VH16-018-1085 22. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Soturitar 23. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks VH16-018-1133 24. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Vanilla VH16-018-1078 25. Ireth (VRL-03777) - Bailey 26. Tuulia T. (VRL-00084) - Ellenin Sypressi VH03-018-5927 27. Ireth (VRL-03777) - Elaine 28. Miltsu (VRL-05564) - Mälby Sir Piccolo VH13-017-0163 29. Hapero (VRL-06115) - Vaniman Cha-cha-cha VH16-018-0380 30. Emma P. (VRL-06525) - Teerivaaran Vevina VH15-046-0200 31. Miltsu (VRL-05564) - Brynjar Rewa VH16-053-0002 32. Em. (VRL-02816) - Runon Taikatalvi VH15-018-2163 33. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Nam-Nam VH16-018-1090 34. Miltsu (VRL-05564) - Sheshoon's Angus VH14-007-0013 35. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Suoruusu VH16-018-0534 36. Sorel (VRL-00884) - Aidan v.d. Zanneshof VH16-017-0303 37. Em. (VRL-02816) - Viisikon Roskisprinssi VH16-018-1129 38. Em. (VRL-02816) - Pelienkeli MAR 39. Emma P. (VRL-06525) - Roaly Simone VH14-104-0036 40. Hapero (VRL-06115) - Kadotettu Rajavahti VH16-018-0455 2. Noviisi tarkkuuskoe yksilöille 1. Em. (VRL-02816) - Pelienkeli MAR 2. Emma P. (VRL-06525) - Teerivaaran Vevina VH15-046-0200 3. Ireth (VRL-03777) - Aljonka VH16-191-0002 4. Em. (VRL-02816) - Viisikon Roskisprinssi VH16-018-1129 5. Emma P. (VRL-06525) - Aibhlinn VH15-046-0205 6. Miltsu (VRL-05564) - Heavenly Surprise VH12-104-0023 7. Sorel (VRL-00884) - Nefertem Dei VH15-017-0447 8. Ireth (VRL-03777) - Bailey 9. Ireth (VRL-03777) - Elaine 10. Hapero (VRL-06115) - Vaniman Cha-cha-cha VH16-018-0380 11. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Enneuni VH16-018-1261 12. Miltsu (VRL-05564) - Elizabetta van Oroharld VH11-040-0244 13. Sonja.P (VRL-06588) - Uudehko KH VH16-017-0218 14. Emma P. (VRL-06525) - Roaly Simone VH14-104-0036 15. Sonja.P (VRL-06588) - Ramzey v.d. Gateaway VH16-017-0206 16. tvisha (VRL-01671) - Härdellin Mitro VH16-017-0217 17. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks VH16-018-1133 18. Em. (VRL-02816) - Viisikon Ketunmarja VH16-018-1047 19. tvisha (VRL-01671) - Kevolehdon Metsänhenki VH16-018-1084 20. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Suoruusu VH16-018-0534 21. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257 22. Sonja.P (VRL-06588) - Wyat Achilles VH16-017-0212 23. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911 24. Sonja.P (VRL-06588) - Mangon Vanilla Orchid VH16-017-0116 25. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Kottarainen VH16-018-1290 26. Em. (VRL-02816) - Runon Taikatalvi VH15-018-2163 27. Hapero (VRL-06115) - Kadotettu Rajavahti VH16-018-0455 28. Tuulia T. (VRL-00084) - Aias Theodore VH03-099-5904 29. Emma P. (VRL-06525) - Kaurismäen Batman VH14-017-0374 30. Miltsu (VRL-05564) - Salacious WAR VH12-104-0024 31. Sorel (VRL-00884) - Gilly v.d. Zanneshof VH16-017-0305 32. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Pasianssi VH16-018-0533 33. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126 34. Tuulia T. (VRL-00084) - Oliver Twist v.d. Pirunkorpi VH14-017-0451 35. funfunHey (VRL-09146) - Carnabhail Rewa 36. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388 37. Sorel (VRL-00884) - Huvin Scylla VH16-017-0306 38. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978 39. Sorel (VRL-00884) - Aidan v.d. Zanneshof VH16-017-0303 40. Miltsu (VRL-05564) - Pablo K VH12-093-0028 3. Vaativa koulukoe yksilöille 1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vimpura VH16-018-1074 2. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079 3. Emma P. (VRL-06525) - Melankoli 4. Miltsu (VRL-05564) - Kingcoed Una VH12-026-0360 5. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Husaari VH16-018-0959 6. Sonja.P (VRL-06588) - Ryovar Undrar Var VH16-017-0142 7. Sorel (VRL-00884) - Ferro v.d. Zanneshof VH16-017-0304 8. Sonja.P (VRL-06588) - Wonder Elacalantia FM VH11-017-0295 9. Emma P. (VRL-06525) - Sorcha Ó Cheanndubháin VH15-046-0206 10. Hapero (VRL-06115) - Hallanarka VH16-018-1213 11. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jäälatte VH16-018-1173 12. Ireth (VRL-03777) - Aikalisä RHK 13. Miltsu (VRL-05564) - Capso wyn Meiglh VH13-024-0031 14. Sonja.P (VRL-06588) - Ymnigs Nordsamisk VH16-017-0143 15. Emma P. (VRL-06525) - Conlaoch Conchobhar VH15-046-0207 16. tvisha (VRL-01671) - Darina Cirein VH16-046-0005 17. tvisha (VRL-01671) - Blueberrypancake VH16-031-0376 18. Milja (VRL-00692) - Cutieberry VH15-017-0782 19. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Halvattu 20. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046 21. Em. (VRL-02816) - Viisikon Vinkulelu VH16-018-1127 22. Tuulia T. (VRL-00084) - Erland B VH06-028-4684 23. Em. (VRL-02816) - Wiherkankaan Javi VH15-018-0923 24. Sorel (VRL-00884) - Huvin Radwell VH16-017-0307 25. Miltsu (VRL-05564) - Uvilje NOR VH05-053-4275 26. Hapero (VRL-06115) - Kauhukuva HV VH16-018-1262 27. Sorel (VRL-00884) - Darius v. Moons VH15-017-0365 28. tvisha (VRL-01671) - Hopeasulka VH16-018-1202 29. Emma P. (VRL-06525) - Brivey Chichimecacihuatzin 30. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175 31. Em. (VRL-02816) - Viisikon Kuurankukka VH16-018-0434 32. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tuulenraivo VH16-018-1118 33. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Miranda VH16-017-0172 34. Ninni H. (VRL-05766) - Piinaava Pirtti-Hirmu 35. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Huisketar VH16-018-0433 36. Sorel (VRL-00884) - Huvin Lequiné VH12-017-0225 37. Tuulia T. (VRL-00084) - Freya Noka VH14-028-0191 38. Tuulia T. (VRL-00084) - Hildegard B VH03-028-5950 39. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Merkkari VH16-018-1067 40. Em. (VRL-02816) - Viisikon Yöruusu VH16-018-1046 4. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille 1. Emma P. (VRL-06525) - Brivey Chichimecacihuatzin 2. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Miranda VH16-017-0172 3. Miltsu (VRL-05564) - Kingcoed Una VH12-026-0360 4. Sorel (VRL-00884) - Remukylän Iines VH12-017-0519 5. Emma P. (VRL-06525) - Conlaoch Conchobhar VH15-046-0207 6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Merkkari VH16-018-1067 7. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jäälatte VH16-018-1173 8. Em. (VRL-02816) - Viisikon Kuurankukka VH16-018-0434 9. Em. (VRL-02816) - Viisikon Vinkulelu VH16-018-1127 10. Em. (VRL-02816) - Wiherkankaan Javi VH15-018-0923 11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vimpura VH16-018-1074 12. Sorel (VRL-00884) - Jawell v. Hardell VH12-017-0505 13. Ireth (VRL-03777) - Carmen 14. Em. (VRL-02816) - Viisikon Yöruusu VH16-018-1046 15. Sonja.P (VRL-06588) - Wonder Elacalantia FM VH11-017-0295 16. Tuulia T. (VRL-00084) - Violan Kenzo VH06-017-4696 17. Milja (VRL-00692) - Cutieberry VH15-017-0782 18. tvisha (VRL-01671) - Wolf's Cobra Punch VH16-031-0391 19. Sonja.P (VRL-06588) - Ryovar Undrar Var VH16-017-0142 20. tvisha (VRL-01671) - Roscoff Winklegold VH16-027-0052 21. Hapero (VRL-06115) - Hallanarka VH16-018-1213 22. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tuulella Käyvä 23. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cethlydd VH14-026-0198 24. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175 25. Emma P. (VRL-06525) - Sorcha Ó Cheanndubháin VH15-046-0206 26. Miltsu (VRL-05564) - Capso wyn Meiglh VH13-024-0031 27. Miltsu (VRL-05564) - Uvilje NOR VH05-053-4275 28. Sonja.P (VRL-06588) - Ymnigs Nordsamisk VH16-017-0143 29. tvisha (VRL-01671) - Silvershot VH16-029-0142 30. Sorel (VRL-00884) - Huvin Braxton VH12-017-0631 31. Hapero (VRL-06115) - Kauhukuva HV VH16-018-1262 32. Tuulia T. (VRL-00084) - Lasin Saundra VH14-017-0453 33. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kolea 34. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Suffeli VH14-017-0573 35. Sorel (VRL-00884) - Crewan's Redia VH12-017-0514 36. Ireth (VRL-03777) - Március Shalott ox 37. Emma P. (VRL-06525) - Melankoli 38. Sonja.P (VRL-06588) - Sinhoulyn Vebl v.d. Jewel VH11-017-0299 39. tvisha (VRL-01671) - Oldfinion Nitrogen VH16-031-0379

Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuvat © Shady Acres & Sarpa | Virtuaalitalli! | A sim-game stable!