VVJ:n valjakkoajokilpailut

- kilpailupäivä: 08.07.2016 / VIP: 30.06.2016
- kilpailut järjestää Huvitus (HUVI3969) / Sorel (VRL-00884)
- tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Rajoitukset
- Luokat ovat avoinna kaikille
- Luokkiin otetaan 40 osallistujaa
- Ohjastaja saa tuoda yhteen luokkaan 4 hevosta / luokka
- Hevonen saa osallistua max kahteen (2) luokkaan koko kilpailussa
- Osallistua voi vain kerran yhteen luokkaan
- VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
- VRL:n alaiseen seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa!

Osallistuminen
- mailiin: chinetkisa@gmail.com
- otsikko: Huvitus VVJ 22-31
- osallistut yhdellä sähköpostilla kaikkiin avoimiin VVJ kutsuihin
- muodossa:

Luokka
Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000


Luokat:
1. Noviisi koulukoe yksilöille
2. Noviisi tarkkuuskoe yksilöille
3. Vaativa koulukoe yksilöille
4. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille


1. Noviisi koulukoe yksilöille 1. Ninni H. (VRL-05766) - Kaarnalaivan Kapteeni VH16-018-1028 2. Hapero (VRL-06115) - Kadotettu Rajavahti VH16-018-0455 3. Sorel (VRL-00884) - Huvin Scylla VH16-017-0306 4. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Lystikäs VH16-018-1085 5. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Pasianssi VH16-018-0533 6. Em. (VRL-02816) - Viisikon Ketunmarja VH16-018-1047 7. Emma P. (VRL-06525) - Aibhlinn VH15-046-0205 8. Miltsu (VRL-05564) - Sheshoon's Angus VH14-007-0013 9. Tuulia T. (VRL-00084) - Ellenin Sypressi VH03-018-5927 10. Emma P. (VRL-06525) - Teerivaaran Vevina VH15-046-0200 11. Em. (VRL-02816) - Runon Taikatalvi VH15-018-2163 12. tvisha (VRL-01671) - Snowdrop v. Moons VH16-017-0259 13. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Soturitar 14. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks VH16-018-1133 15. Sorel (VRL-00884) - Gilly v.d. Zanneshof VH16-017-0305 16. Ireth (VRL-03777) - Bailey 17. Emma P. (VRL-06525) - Kaurismäen Batman VH14-017-0374 18. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Nam-Nam VH16-018-1090 19. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135 20. Sorel (VRL-00884) - Dewdrop Dei VH15-017-0448 21. Tuulia T. (VRL-00084) - Haavelaakson Kaipuu VH02-018-9152 22. Miltsu (VRL-05564) - Mälby Sir Piccolo VH13-017-0163 23. Em. (VRL-02816) - Viisikon Roskisprinssi VH16-018-1129 24. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Liinaharja VH14-018-0393 25. Hapero (VRL-06115) - Vaniman Cha-cha-cha VH16-018-0380 26. funfunHey (VRL-09146) - Carnabhail Rewa 27. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Suoruusu VH16-018-0534 28. Ireth (VRL-03777) - Aljonka VH16-191-0002 29. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Nalli Kalliolla 30. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Vanilla VH16-018-1078 31. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257 32. Ireth (VRL-03777) - Elaine 33. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394 34. Miltsu (VRL-05564) - Metronome VH13-027-0185 35. Miltsu (VRL-05564) - Brynjar Rewa VH16-053-0002 36. Emma P. (VRL-06525) - Roaly Simone VH14-104-0036 37. Em. (VRL-02816) - Pelienkeli MAR 38. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Kottarainen VH16-018-1290 39. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Enneuni VH16-018-1261 40. Sorel (VRL-00884) - Aidan v.d. Zanneshof VH16-017-0303 2. Noviisi tarkkuuskoe yksilöille 1. Miltsu (VRL-05564) - Salacious WAR VH12-104-0024 2. Miltsu (VRL-05564) - Heavenly Surprise VH12-104-0023 3. Tuulia T. (VRL-00084) - Aias Theodore VH03-099-5904 4. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks VH16-018-1133 5. Sorel (VRL-00884) - Nefertem Dei VH15-017-0447 6. Sonja.P (VRL-06588) - Uudehko KH VH16-017-0218 7. Em. (VRL-02816) - Runon Taikatalvi VH15-018-2163 8. Hapero (VRL-06115) - Vaniman Cha-cha-cha VH16-018-0380 9. Sorel (VRL-00884) - Huvin Scylla VH16-017-0306 10. tvisha (VRL-01671) - Härdellin Mitro VH16-017-0217 11. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257 12. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Kottarainen VH16-018-1290 13. Sorel (VRL-00884) - Gilly v.d. Zanneshof VH16-017-0305 14. Emma P. (VRL-06525) - Kaurismäen Batman VH14-017-0374 15. Emma P. (VRL-06525) - Roaly Simone VH14-104-0036 16. Tuulia T. (VRL-00084) - Oliver Twist v.d. Pirunkorpi VH14-017-0451 17. Sonja.P (VRL-06588) - Mangon Vanilla Orchid VH16-017-0116 18. Emma P. (VRL-06525) - Teerivaaran Vevina VH15-046-0200 19. Sorel (VRL-00884) - Aidan v.d. Zanneshof VH16-017-0303 20. Miltsu (VRL-05564) - Pablo K VH12-093-0028 21. Ireth (VRL-03777) - Aljonka VH16-191-0002 22. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388 23. Sonja.P (VRL-06588) - Ramzey v.d. Gateaway VH16-017-0206 24. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Enneuni VH16-018-1261 25. Sonja.P (VRL-06588) - Wyat Achilles VH16-017-0212 26. Em. (VRL-02816) - Viisikon Roskisprinssi VH16-018-1129 27. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126 28. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Pasianssi VH16-018-0533 29. tvisha (VRL-01671) - Kevolehdon Metsänhenki VH16-018-1084 30. Em. (VRL-02816) - Pelienkeli MAR 31. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911 32. Ireth (VRL-03777) - Elaine 33. Hapero (VRL-06115) - Kadotettu Rajavahti VH16-018-0455 34. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978 35. funfunHey (VRL-09146) - Carnabhail Rewa 36. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Suoruusu VH16-018-0534 37. Miltsu (VRL-05564) - Elizabetta van Oroharld VH11-040-0244 38. Em. (VRL-02816) - Viisikon Ketunmarja VH16-018-1047 39. Emma P. (VRL-06525) - Aibhlinn VH15-046-0205 40. Ireth (VRL-03777) - Bailey 3. Vaativa koulukoe yksilöille 1. Ireth (VRL-03777) - Aikalisä RHK 2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vimpura VH16-018-1074 3. Sorel (VRL-00884) - Huvin Lequiné VH12-017-0225 4. Sonja.P (VRL-06588) - Ymnigs Nordsamisk VH16-017-0143 5. tvisha (VRL-01671) - Hopeasulka VH16-018-1202 6. Sonja.P (VRL-06588) - Wonder Elacalantia FM VH11-017-0295 7. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175 8. Em. (VRL-02816) - Viisikon Kuurankukka VH16-018-0434 9. Hapero (VRL-06115) - Kauhukuva HV VH16-018-1262 10. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Merkkari VH16-018-1067 11. Milja (VRL-00692) - Cutieberry VH15-017-0782 12. tvisha (VRL-01671) - Blueberrypancake VH16-031-0376 13. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Halvattu 14. Tuulia T. (VRL-00084) - Erland B VH06-028-4684 15. Miltsu (VRL-05564) - Capso wyn Meiglh VH13-024-0031 16. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jäälatte VH16-018-1173 17. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046 18. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079 19. Sorel (VRL-00884) - Huvin Radwell VH16-017-0307 20. Miltsu (VRL-05564) - Kingcoed Una VH12-026-0360 21. Ninni H. (VRL-05766) - Piinaava Pirtti-Hirmu 22. tvisha (VRL-01671) - Darina Cirein VH16-046-0005 23. Sorel (VRL-00884) - Darius v. Moons VH15-017-0365 24. Emma P. (VRL-06525) - Melankoli 25. Em. (VRL-02816) - Viisikon Vinkulelu VH16-018-1127 26. Emma P. (VRL-06525) - Brivey Chichimecacihuatzin 27. Sorel (VRL-00884) - Ferro v.d. Zanneshof VH16-017-0304 28. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Huisketar VH16-018-0433 29. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tuulenraivo VH16-018-1118 30. Em. (VRL-02816) - Wiherkankaan Javi VH15-018-0923 31. Emma P. (VRL-06525) - Conlaoch Conchobhar VH15-046-0207 32. Em. (VRL-02816) - Viisikon Yöruusu VH16-018-1046 33. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Husaari VH16-018-0959 34. Tuulia T. (VRL-00084) - Freya Noka VH14-028-0191 35. Hapero (VRL-06115) - Hallanarka VH16-018-1213 36. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Miranda VH16-017-0172 37. Miltsu (VRL-05564) - Uvilje NOR VH05-053-4275 38. Emma P. (VRL-06525) - Sorcha Ó Cheanndubháin VH15-046-0206 39. Sonja.P (VRL-06588) - Ryovar Undrar Var VH16-017-0142 40. Tuulia T. (VRL-00084) - Hildegard B VH03-028-5950 4. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille 1. tvisha (VRL-01671) - Silvershot VH16-029-0142 2. Em. (VRL-02816) - Wiherkankaan Javi VH15-018-0923 3. Sorel (VRL-00884) - Crewan's Redia VH12-017-0514 4. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kolea 5. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tuulella Käyvä 6. Emma P. (VRL-06525) - Conlaoch Conchobhar VH15-046-0207 7. tvisha (VRL-01671) - Wolf's Cobra Punch VH16-031-0391 8. Sonja.P (VRL-06588) - Wonder Elacalantia FM VH11-017-0295 9. Hapero (VRL-06115) - Kauhukuva HV VH16-018-1262 10. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cethlydd VH14-026-0198 11. Em. (VRL-02816) - Viisikon Kuurankukka VH16-018-0434 12. tvisha (VRL-01671) - Oldfinion Nitrogen VH16-031-0379 13. Miltsu (VRL-05564) - Kingcoed Una VH12-026-0360 14. Emma P. (VRL-06525) - Brivey Chichimecacihuatzin 15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Merkkari VH16-018-1067 16. Ireth (VRL-03777) - Carmen 17. Emma P. (VRL-06525) - Melankoli 18. Sorel (VRL-00884) - Jawell v. Hardell VH12-017-0505 19. tvisha (VRL-01671) - Roscoff Winklegold VH16-027-0052 20. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175 21. Tuulia T. (VRL-00084) - Violan Kenzo VH06-017-4696 22. Sorel (VRL-00884) - Remukylän Iines VH12-017-0519 23. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Suffeli VH14-017-0573 24. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jäälatte VH16-018-1173 25. Hapero (VRL-06115) - Hallanarka VH16-018-1213 26. Miltsu (VRL-05564) - Capso wyn Meiglh VH13-024-0031 27. Sorel (VRL-00884) - Huvin Braxton VH12-017-0631 28. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vimpura VH16-018-1074 29. Milja (VRL-00692) - Cutieberry VH15-017-0782 30. Tuulia T. (VRL-00084) - Lasin Saundra VH14-017-0453 31. Em. (VRL-02816) - Viisikon Vinkulelu VH16-018-1127 32. Emma P. (VRL-06525) - Sorcha Ó Cheanndubháin VH15-046-0206 33. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Miranda VH16-017-0172 34. Em. (VRL-02816) - Viisikon Yöruusu VH16-018-1046 35. Ireth (VRL-03777) - Március Shalott ox 36. Sonja.P (VRL-06588) - Sinhoulyn Vebl v.d. Jewel VH11-017-0299 37. Sonja.P (VRL-06588) - Ryovar Undrar Var VH16-017-0142 38. Miltsu (VRL-05564) - Uvilje NOR VH05-053-4275 39. Sonja.P (VRL-06588) - Ymnigs Nordsamisk VH16-017-0143

Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuvat © Shady Acres & Sarpa | Virtuaalitalli! | A sim-game stable!