Unia Trotters

Villit ravit Unia Trottersissa 20.02.2020


- kilpailupäivä: 20.02.2020 / VIP: kunnes tulokset on tullut
- kilpailut järjestää Unia Trotters / Sorel
- tulokset arvotaan puolueettomasti raviarvontakoneella

Säännöt

- Yksi hevonen voi startata vain yhdessä lähdössä.
- Yhdeltä omistajalta rajattomasti hevosia per lähtö.
- Järjestä hevoset ennätyksen mukaan hitaimmasta nopeimpaan.
- Yksi ohjastaja voi ajaa vain 1 hevosta lähdössä (ohjastajaa ei ole pakko merkitä).
- Jos lähdössä on alle 3 osallistujaa, lähtö perutaan.
- Ikäraja lämminveriset 2-12v - kylmäveriset 3-15v.
- Tasoitusajossa 16 valjakkoa, ryhmäajossa 12 valjakkoa.
- Lähdöt jaetaan tarvittaessa ryhmiin.

Osallistuminen

- mailiin: chinetkisa@gmail.com
- otsikko: Ravit 010 (tai jos osallistut kaikkiin avoimiin 9-14: Ravit 9-14)
- muodossa:

Lähtö nro
ikä skp Hevosen nimi / ohjastaja (Seura) hevosen ennätys -- (ei tageja)


Lähdöt

Lähtö 1. -- Ryhmäajo 1609m, 3-vuotiaat kylmäveriset
Lähtö 2. -- Ryhmäajo 1609m, 30,0 aikaiset ja hitaammat kylmäveriset
Lähtö 3. -- Ryhmäajo 1609m, 27,0-29,9 aikaiset kylmäveriset
Lähtö 4. -- Ryhmäajo 1609m, 25,0-26,9 aikaiset kylmäveriset
Lähtö 5. -- Ryhmäajo 1609m, 24,9 aikaiset ja nopeammat kylmäveriset
-----
Lähtö 6. -- Ryhmäajo 1609m, 2-vuotiaat lämminveriset
Lähtö 7. -- Ryhmäajo 1609m, 18,0 aikaiset ja hitaammat lämminveriset
Lähtö 8. -- Ryhmäajo 1609m, 15,0-17,9 aikaiset lämminveriset
Lähtö 9. -- Ryhmäajo 1609m, 12,1-14,9 aikaiset lämminveriset
Lähtö 10. -- Ryhmäajo 1609m, 12,0 aikaiset ja nopeammat lämminveriset


Lähtö 1. Ryhmäajo 1609m, 3-vuotiaat kylmäveriset
1500v€ - 900v€ - 600v€ - 300v€ - 150v€
1. 3v o Utukaamos / (RuKo) ei enn -- 1.41,5aly x
2. 3v t Docka / (RuKo) ei enn -- 1.41,7aly x
3. 3v t Gimra Snilli / (RuKo) ei enn -- 1.42,7aly
4. 3v o Toto-Teili / Saarimaa (SS) ei enn. -- 1.43,9aly
5. 3v o Hyvetti / Pitkänen (SS) ei enn. -- 1.43,9aly x
6. 3v t AH Snövanja / (RuKo) ei enn -- 1.44,3aly
7. 3v o Snorre / (RuKo) ei enn -- 1.47,2aly
8. 3v t Saarimaan Nuppu / Kontti (SS) ei enn. -- 1.48,3aly x
9. 3v t Ruskon Joveera / Kiia (Team Ninitra) ei enn. -- 1.48,5aly
10. 3v o Rasperi / Harri (SS) ei enn. -- 1.48,6aly
11. 3v t Purnin Läikähdys / (RuKo) ei enn -- 1.48,9aly x

1500v€ - 900v€ - 600v€ - 300v€ - 150v€
1. 3v o Unian Liekitetty / (TeamUnia) 37,7a -- 1.41,2aly
2. 3v o Thorlow R / Jaakko (RDT) 44,8ke -- 1.41,7aly x
3. 3v t Unian Loruloimu / (TeamUnia) 37,1a -- 1.41,9aly
4. 3v o Uskoo Ken Tahtoo / Harri (RDT) 37,2aly -- 1.42,6aly
5. 3v o Unian Vilunkipeli / (TeamUnia) 37,0a -- 1.43,5aly
6. 3v t Venaa Viikko / Kimu (RDT) 37,5aly --- 1.43,7aly
7. 3v t Unian Jekkustiina / (TeamUnia) 37,6a -- 1.43,9aly
8. 3v o Unian Satukirjasankari / (TeamUnia) 38,3a -- 1.44,3aly
9. 3v t Unian Valonhaiku / (TeamUnia) 37,0a -- 1.44,6aly x
10. 3v t Villiviini RC / Juha (RDT) 44,9ke -- 1.44,8aly
11. 3v o Ruskon Hallahirmu / (RuKo) 37,3aly -- 1.44,8aly
3v o Unian Vippaskonsti / (TeamUnia) 37,3a -- hkä

1500v€ - 900v€ - 600v€ - 300v€ - 150v€
1. 3v t Radikaali Viipotin / (ARO) 36,0a -- 1.36,4aly
2. 3v r Iskus KAS / Jimi (KADO) 1.34,2aly -- 1.36,7aly
3. 3v t Lykkäys KAS / Jake (KADO) 1.33,7aly -- 1.37,0aly xx
4. 3v t Ruskon Hopeatar / (RuKo) 36,6aly -- 1.37,1aly
5. 3v o Niin Siistii / Kiko (RDT) 36,8aly -- 1.37,3aly x
6. 3v o Purnin Amerikaano / (ARO) 35,1a -- 1.37,4aly x
7. 3v o Ruskon Kärähdys / (RuKo) 36,7aly -- 1.37,9aly
8. 3v t Fantasia / Anna-Liisa (RDT) 36,2aly -- 1.37,9aly x
9. 3v t Thorhalla R. / Leo (Wäck) 34,2ake -- 1.38,4aly
10. 3v t Makiannäläkä / (ARO) 36,8a -- 1.38,7aly
11. 3v t Ruskon Unikeko / (ARO) 36,8a -- 1.38,8aly
3v t Kuningatarsmaragdi KAS / Jere (KADO) 1.34,0ake -- k


Lähtö 2. Ryhmäajo 1609m, 30,0 aikaiset ja hitaammat kylmäveriset
2000v€ - 1200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€
1. 4v t AH Kipinätär / (RuKo) 36,2aly -- 1.35,1aly
2. 4v t Ruskon Wanilli / Erja (RDT) 35,2aly -- 1.35,2aly
3. 4v o Ruskon Myrskylyhty / (RuKo) 34,0aly -- 1.35,3aly
4. 4v t Hovinarri KAS / Harri (KADO) 1.35,6ake -- 1.35,9aly x
5. 4v o Adinan Manaaja / Ali (RDT) 35,2aly -- 1.36,0aly x
6. 4v o Ruskon Räyhäralf / (RuKo) 36,0aly -- 1.36,1aly
7. 4v o Snillin Hastalavista / Marko (RDT) 35,7aly -- 1.36,4aly
8. 4v o Esikuva RC / Matti (RDT) 36,0aly -- 1.36,9aly
9. 4v o Kajastus KAS / Mirva (RDT) 34,0ke -- 1.37,0aly xx
10. 4v o Ruskon Hurlumhei / (RuKo) 36,6aly -- 1.37,1aly x

2000v€ - 1200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€
1. 4v o AH Paroni / (ARO) 31,9a -- 1.32,5aly
2. 4v t AH Caamos / (ARO) 31,9a -- 1.32,7aly x
3. 6v o Vapari / Keijo (SS) 1.31,3kp -- 1.32,9aly x
4. 5v t Unian Kiukkuinen / Iivo (KADO) 1.31,3aly -- 1.33,2aly
5. 5v o Radikaali Cepponen / Jenny (RDT) 31,3akp -- 1.33,2aly
6. 4v t Ruskon Fanni / (RuKo) 33,0aly -- 1.33,3aly
7. 6v t Liisin Luisa / Korpioja (SS) 31,3kp -- 1.33,5aly
8. 4v t Kas Vain KAS / Karri (KADO) 1.33,0aly -- 1.33,8aly x
9. 5v t AH Taifuuni / (ARO) 31,4a -- 1.33,9aly
10. 4v t Anezka R. / (ARO) 33,4a -- 1.34,2aly
11. 6v t Malluuna / Petri (SS) 1.31,5kp -- 1.34,3aly
5v o Miniromeo / (ARO) 31,4a -- k

2000v€ - 1200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€
1. 4v o Agapeetus KAS / Sylve (Team Ninitra) 30,3a -- 1.31,1aly
2. 5v t Tytin Ainokainen / alina (RaPu) 1.30,0ke -- 1.31,2aly
3. 5v o Kilpimies / Thorvald (Team Ninitra) 30,3a -- 1.31,8aly x
4. 5v o EP Volyymi / Kotamäki (SS) 30,2ake x -- 1.31,8aly
5. 6v o Hohdokas / Timo (KADO) 1.30,0aly -- 1.31,9aly x
6. 7v o AH Cerberus / (ARO) 30,4a -- 1.32,1aly
7. 6v t Sirulento / Lähteenmäki (SS) 30,0ke -- 1.32,4aly
8. 5v t AH Vaania / (ARO) 30,0a -- 1.32,8aly
9. 5v t Gjesta / (RuKo) 30,0aly -- 1.33,0aly x
10. 4v o Purnin Ekspressi / Matts (Team Ninitra) 30,7 -- 1.33,2aly
11. 4v t Purnin Viisaus / Helen (Team Ninitra) 30,2a -- 1.33,4aly
12. 5v o Unian Yllinkyllin / Kirsi (KADO) 1.30,4aly -- 1.33,6aly x


Lähtö 3. Ryhmäajo 1609m, 27,0-29,9 aikaiset kylmäveriset
2000v€ - 1200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€
1. 6v t Rusiina / Jussi (SS) 1.28,0ake -- 1.29,3aly
2. 5v o Kammotus KAS / Touko (KADO) 1.29,2ake -- 1.29,4aly
3. 6v t Radikalin Aamuvirkku / Simo (RDT) 29,1aly -- 1.29,5aly
4. 4v r Ontuu KAS / Janne (KADO) 1.28,5aly -- 1.29,5aly
5. 5v o Ruskon Eetvartti / (ARO) 29,0a -- 1.29,9aly
6. 5v t AH Inkkari / (ARO) 28,0a -- 1.30,2aly xx
7. 5v o Urhonpoika / (RuKo) 28,2aly -- 1.30,3aly
8. 5v t Radikaali Piina / Aaro (RDT) 29,0akp -- 1.30,6aly
9. 5v t Sinikki KAS / Rasmus (KADO) 1.28,2aly -- 1.30,8aly x

2000v€ - 1200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€
1. 6v o AH Höstblixt / (ARO) 27,7a -- 1.28,0aly
2. 6v t Duanin Ristiriita / Marja (RDT) 27,9aly -- 1.28,1aly x
3. 8v t Ujokaneli / (ARO) 27,2a -- 1.28,1aly x
4. 6v t Purnin Laulelma / Malin (Team Ninitra) 27,4a -- 1.28,9aly
5. 6v o Purnin Werner / Rosa (Team Ninitra) 27,4a -- 1.29,1aly
6. 7v t Vauhtivilma / (ARO) 27,4a -- 1.29,3aly
7. 12v o A.P. Solmunen / Sanna (SS) 27,4ke -- 1.29,4aly
8. 5v o Aitos KAS / Aatu (KADO) 1.27,9ake -- 1.29,5aly
9. 9v o Fasolt Namys / (RuKo) 27,2ake -- 1.29,6aly
10. 4v o EP Laakeri / Jussi (SS) 1.27,3aly -- 1.29,7aly x

2000v€ - 1200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€
1. 6v o Radikalin Olkiprinssi / Anton (RDT) 27,1aly -- 1.27,2aly
2. 6v o Purnin Arttur / Leif (Team Ninitra) 27,0a -- 1.27,2aly x
3. 5v o Rojaltti KAS / Oona (KADO) 1.27,1aly -- 1.27,3aly
4. 6v t Purnin Välkähdys / Börje (Team Ninitra) 27,1a -- 1.27,3aly
5. 6v o Radikalin Anna Mennä! / Reino (RDT) 27,0aly -- 1.27,9aly
6. 6v o Skagi R. / (RuKo) 27,0aly -- 1.28,0aly xx
7. 5v o AH Villiharha / (RuKo) 27,0aly -- 1.28,4aly
8. 6v o Duartr R. / (TeamUnia) 27,0a -- 1.28,4aly
8v o Ragnvald Vehka / Markus (Wäck) 27,0aly -- ep
9v t Saltan Tulikuura / (ARO) 27,0a -- hyl


Lähtö 4. Ryhmäajo 1609m, 25,0-26,9 aikaiset kylmäveriset
3000v€ - 1800v€ - 1200v€ - 600v€ - 300v€
1. 4v t Aan Kivankka / Aino (SS) 26,9aly -- 1.26,3aly x
2. 7v t Radikalin Liitulaku / Linnea (RDT) 26,0aly -- 1.26,5aly
3. 6v t Guen Sabriina / Sari (KADO) 1.26,7aly -- 1.26,6aly
4. 7v t Elohopea / Jami (KADO) 1.26,2ake -- 1.26,7aly
5. 4v t AH Utuisa / (ARO) 26,0a -- 1.26,8aly
6. 6v o Snadisti Hopee / (ARO) 26,2a -- 1.27,0aly x
7. 11v o AH Zenon / (ARO) 26,0a -- 1.27,2aly
8. 6v o Duanin Pessimisti / (ARO) 26,0a -- 1.27,3aly
9. 6v o Guen Ikikipinä / Ida (KADO) 1.26,2aly -- 1.27,8aly
7v t K.R. Karu Kosto / (ARO) 26,2a -- hva

3000v€ - 1800v€ - 1200v€ - 600v€ - 300v€
1. 7v o Radikaali Jatkumo / Elsi (RDT) 25,9ake -- 1.25,7aly
2. 6v t Purnin Tositornado / Isak (Team Ninitra) 26,0a -- 1.25,8aly
3. 6v t Ruskon Hallatar / (RuKo) 25,6aly -- 1.25,8aly
4. 7v o Anffin Iki-Sisu / (RuKo) 25,6aly -- 1.26,4aly x
5. 6v t Ruskon Liekitär / (RuKo) 25,8aly -- 1.26,6aly
6. 7v t Radikaali Viettelys / Vilma (RDT) 26,0aly -- 1.26,7aly x
7. 6v t Akanilma / Björne (Team Ninitra) 26,0a -- 1.26,9aly
8. 7v t AH Vallassa / Miisa (RDT) 25,5aly -- 1.27,1aly
9. 6v o Purnin Mystikko / Bertel (Team Ninitra) 26,0a -- 1.27,6aly
10. 7v o Ruskon Leiskaus / (ARO) 25,8a -- 1.27,8aly xx

3000v€ - 1800v€ - 1200v€ - 600v€ - 300v€
1. 6v t AH Suonoita / (ARO) 25,0a -- 1.26,2aly x
2. 7v o Duanin Nokappas / (ARO) 25,4a -- 1.26,5aly
3. 7v o Radikaali Barbaari / Jaakko (RDT) 25,0aly -- 1.26,8aly
4. 9v t Purnin Vitkutus / Gunvald (Team Ninitra) 25,2a -- 1.26,9aly
5. 10v t Ruskon Unikuu / (ARO) 25,4a -- 1.27,0aly
6. 8v t EP Noidan Taika / Aino (SS) 25,0ke -- 1.27,3aly
7. 8v t Ruskon Fihutar / (TeamUnia) 25,0a -- 1.27,3aly
8. 9v o Koivulan Raivokas / (RuKo) 25,2aly -- 1.27,5aly
9. 6v t Karelia KAS / Janne (KADO) 1.25,0ake -- 1.27,5aly xx
10. 9v t Nelda / Thorvald (Team Ninitra) 25,0a -- 1.27,7aly
11. 8v t Purnin Lupsakas / Anne (Team Ninitra) 25,4a -- 1.27,8aly x


Lähtö 5. Ryhmäajo 1609m, 24,9 aikaiset ja nopeammat kylmäveriset
4000v€ - 3500v€ - 3000v€ - 2500v€ - 1500v€
1. 10v t AH Hallausva / (ARO) 24,5a -- 1.24,1aly
2. 7v o Parmatti KAS / Jere (KADO) 1.24,3aly -- 1.24,2aly x
3. 11v t AH Balladi / (ARO) 24,9a -- 1.24,6aly x
4. 6v t AH Tuli-Bertta / (ARO) 24,8a -- 1.24,6aly
5. 6v o Ruskon Farssi / Riku (KADO) 1.24,4ake -- 1.24,6aly
6. 8v t Taivaanvalkea / Vilho (RDT) 24,7aly -- 1.24,8aly x
7. 8v t AH Fiinimimmi / (ARO) 24,6a -- 1.24,8aly
8. 6v t AH Horna / (ARO) 24,9a -- 1.25,0aly x
9. 10v o AH Lumikiri / (ARO) 24,3a -- 1.25,5aly
10. 6v t Annapurna KAS / Janne (KADO) 1.24,6aly -- 1.25,6aly x
11. 13v o Pompeji Tuliapila / (ARO) 24,4a -- 1.25,7aly
12. 14v o AH Myrskyrytmi / (ARO) 24,4a -- 1.25,8aly

4000v€ - 3500v€ - 3000v€ - 2500v€ - 1500v€
1. 7v o Skjöldur / (RuKo) 24,1aly -- 1.24,4aly
2. 7v t Yöperhonen / Jenna (RDT) 24,0aly -- 1.24,5aly
3. 10v o Ruskon Kahviketku / Jens (Team Ninitra) 24,2a -- 1.24,7aly x
4. 11v t AH Hopeahela / (ARO) 24,2a -- 1.24,9aly
5. 13v t Savun Riitasointu / (ARO) 24,0a -- 1.25,0aly
6. 8v t Repolan Varjosielu / (ARO) 23,4a -- 1.25,1aly
7. 10v o Narrilaivan Palapeli / Unto (RDT) 23,4aly -- 1.25,5aly x
8. 6v o AH Pikku-Urho / (ARO) 24,0a -- 1.25,7aly
9. 10v t Unian Cinderella / (TeamUnia) 23,7a -- 1.25,7aly
10. 9v t Duanin Justiinsajuu / (ARO) 24,1a -- 1.25,9aly
11. 9v o Saltan Tömähdys / (ARO) 24,0a -- 1.25,9aly
13v o Savun Villimies / (ARO) 24,1a -- ep

4000v€ - 3500v€ - 3000v€ - 2500v€ - 1500v€
1. 9v t Guen Vilusukka / Inka (RDT) 22,7aly -- 1.23,2aly x
2. 8v o Radikalin Tuliraketti / Aino (RDT) 23,3ake -- 1.23,3aly
3. 10v t Unian Tulikipuna / (TeamUnia) 23,0a -- 1.23,3aly
4. 10v t AH Indigo / (ARO) 23,2a -- 1.23,6aly x
5. 12v t Renessanssirinsessa / (ARO) 23,1a -- 1.23,6aly x
6. 15v r Snillin Meteoriitti / (ARO) 23,3a -- 1.23,8aly
7. 9v t Ilomiina / Spookiness (RDT) 22,5aly -- 1.23,8aly x
8. 8v o Purnin Singahdus / Milton (Team Ninitra) 23,3a -- 1.24,0aly x
9. 8v t Radikalin Diipadaapa / Matti (RDT) 22,3aly -- 1.24,3aly
10. 13v o Winksinwonksin RC / (ARO) 23,0a -- 1.24,4aly
11. 9v t AH Kiriviima / (ARO) 23,0a -- 1.24,5aly
12. 13v t Nattfjäril / (ARO) 22,6a -- 1.24,7aly

4000v€ - 3500v€ - 3000v€ - 2500v€ - 1500v€
1. 9v o Unian Josvaikka / Ronja (RDT) 22,0aly -- 1.23,1aly
2. 8v t Níðhöggr Snilli / (ARO) 22,0a -- 1.23,1aly
3. 9v o Unian Lorulurjus / (TeamUnia) 22,0a -- 1.23,2aly x
4. 9v o Poppasmies / (TeamUnia) 22,3a -- 1.23,3aly xx
5. 12v o Purnin Kiukutelma / (ARO) 22,0a -- 1.23,3aly x
6. 9v o Narrilaivan Huikee / Taisto (RDT) 22,0aly -- 1.23,4aly xx
7. 11v t Duanin Kultapiisku / Anna (RDT) 21,6aly -- 1.23,4aly
8. 13v t Savun Cauhia / (ARO) 21,9a -- 1.23,5aly
9. 8v t AH Ajattara / (ARO) 22,0a -- 1.23,6aly
10. 11v o Saltan Huurteinen / Henna (RDT) 21,9aly -- 1.23,7aly
11. 11v o Helios / (TeamUnia) 21,9a -- 1.23,7aly

4000v€ - 3500v€ - 3000v€ - 2500v€ - 1500v€
1. 12v o Ruskon Jupiter / (TeamUnia) 21,0a -- 1.22,0aly
2. 13v o Bergthor / (ARO) 21,2a -- 1.22,1aly
3. 12v o Järndäldens Polkagris / (RuKo) 21,2ake -- 1.22,2aly x
4. 15v o EP Valon Poika / (TeamUnia) 21,2a -- 1.22,7aly
5. 13v t Loruleina / (TeamUnia) 21,1a -- 1.23,2aly
6. 12v o Purnin Noitavaino / (RuKo) 21,2aly -- 1.23,3aly
7. 15v o Duanin Noniin / (ARO) 21,1a -- 1.23,5aly x
8. 12v t AH Hösthäxa / (ARO) 21,1a -- 1.23,6aly
9. 12v o Unian Runoralli / (TeamUnia) 21,0a -- 1.23,6aly
10. 10v t Unian Heikunkeikaus / (TeamUnia) 21,1a -- 1.23,9aly
11. 12v o Unian Korona / (TeamUnia) 21,0a -- 1.24,0aly

4000v€ - 3500v€ - 3000v€ - 2500v€ - 1500v€
1. 11v o Unian Vauhkomieli / (TeamUnia) 20,9a -- 1.21,2aly x
2. 9v o Unian Ralliraita / (TeamUnia) 20,1a -- 1.21,3aly x
3. 13v o Ryövärijätkä / (TeamUnia) 20,3a -- 1.21,4aly x
4. 14v t AH Hallakuu / (ARO) 20,3a -- 1.21,6aly
5. 12v t Loimurina / (TeamUnia) 20,1a -- 1.22,0aly x
6. 12v o AH Varjokuva / (TeamUnia) 20,4a -- 1.22,1aly
7. 11v t Unian Virivikinä / (TeamUnia) 20,8a -- 1.22,2aly
8. 10v o Nattåska / (ARO) 20,3a -- 1.22,5aly
10v o AH Tuleniskijä / (ARO) 20,0a -- ep


-------------------

Lähtö 6. Ryhmäajo 1609m, 2-vuotiaat lämminveriset
1500v€ - 900v€ - 600v€ - 300v€ - 150v€
1. 2v o Fear Of Solaris Speed / Salomaa (SS) ei enn. -- 1.21,1aly x
2. 2v o Icaros Hope / Pujo (SS) ei enn. -- 1.21,3aly
3. 2v t Furious Attacker / Siitonen (SS) ei enn. -- 1.21,3aly x
4. 2v t Sugarbabe / Peltonen (SS) ei enn. -- 1.21,5aly
5. 2v t Rjazán d'Duchesse / (RuKo) ei enn -- 1.21,7aly
6. 2v t Superstar MacLily / Jaakko (RDT) 26,0ly -- 1.21,7aly
7. 2v o Portrait Artist / Kiia (Team Ninitra) ei enn. -- 1.22,0aly
8. 2v t Blue Bee / Sakki (SS) ei enn. -- 1.22,1aly x
9. 2v o Seelonce Feenee / Anjala (SS) ei enn. -- 1.22,4aly
10. 2v t Red Smokey / Tuomas (HonKa) ei enn -- 1.23,1aly
11. 2v t Mayday Relay / Piirola (SS) ei enn. -- 1.23,3aly
12. 2v o Crazy Dreams / Jeremias (HonKa) ei enn -- 1.23,9aly

1500v€ - 900v€ - 600v€ - 300v€ - 150v€
1. 2v t Mishmash Burn / Kimu (RDT) 18,2aly -- 1.19,3aly x
2. 2v t Rjazán My Only One / (RuKo) 20,5ake -- 1.19,4aly xx
3. 2v o Kingston RC / (ARO) 18,5a -- 1.19,4aly xx
4. 2v o Marmor Burn / Dani (RDT) 18,5ke -- 1.19,8aly
5. 2v o Killed By Death / Kiko (RDT) 18,0ake -- 1.20,2aly
6. 2v t Exalted Ach / (ARO) 18,0a -- 1.20,3aly
7. 2v o Cap Barnes / Akseli (HonKa) 1,19ke -- 1.20,4aly x
8. 2v t Queen Bee / Harri (RDT) 18,2aly -- 1.20,4aly xx
9. 2v o Chromatique Unia / (ARO) 18,9a -- 1.20,5aly
10. 2v o Hardcore RC / Vilja (RDT) 23,6ly -- 1.20,7aly
11. 2v o Rjazán d'Trinqueur / (RuKo) 20,0ake -- 1.20,8aly x


Lähtö 7. Ryhmäajo 1609m, 18,0 aikaiset ja hitaammat lämminveriset
2000v€ - 1200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€
1. 3v o Zaznobin / (RuKo) 22,0ly -- 1.19,1aly
2. 3v t Wipiwka / (RuKo) 22,0ly -- 1.19,2aly
3. 3v o Iron Fist Unia / (TeamUnia) 20,0 -- 1.19,4aly x
4. 3v t Chalma / (RuKo) 22,6ly -- 1.21,1aly
5. 3v t Malva Burn / (RuKo) 22,0aly -- 1.21,1aly
6. 3v t Marx Ladyboss / Heikki (SS) 21,6ake -- 1.21,1aly
7. 3v t Damn I'm Glint Unia / (TeamUnia) 20,7a -- 1.21,2aly
8. 3v o Charm / Aino (SS) 1.21,0ake -- 1.21,5aly
9. 3v t Diamond Villain Unia / (TeamUnia) 20,2a -- 1.21,6aly
10. 3v o Hozjain / (RuKo) 22,0ly -- 1.21,9aly
11. 3v o Shade of Solaris / Ella (SS) 1.21,8ake -- 1.22,2aly
12. 3v o Rjazán Blue Electric / (RuKo) 20,8aly -- 1.22,7aly

2000v€ - 1200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€
Juostu tasoitusajona!
1. 3v t Giselle Snilli / Mimmi (RDT) 18,4ly -- 1.18,1ly
2. 4v t Rjazán Slavjana / (RuKo) 18,0ake -- 1.18,3ly
3. 4v o Rjazán Krokus / (RuKo) 18,5aly -- 1.18,5ly x
4. 3v t Madde Fear / Jussi (SS) 18,1ake -- 1.18,8ly
5. 3v o Solarburst Unia / (TeamUnia) 18,4 -- 1.18,9ly
6. 4v t Rjazán Ljubka / (RuKo) 18,8ke -- 1.19,0ly
7. 3v t Radical Jailbird / Ali (RDT) 18,4ake -- 1.19,1ly
8. 3v o Chatwin Gue / (RuKo) 19,9aly -- 1.19,3ly
9. 4v o Windwarrior MacLily / (RuKo) 19,0aly -- 1.19,5ly
10. 3v t Triumph of Injustice Unia / (TeamUnia) 19,6a -- 1.19,9ly
11. 3v t Chromatic / (RuKo) 19,8aly -- 1.20,4ly
12. 3v t Downless Unia / (TeamUnia) 19,9a -- 1.20,7ly
13. 3v t Serena Z / Akseli (HonKa) 19,5ake -- 1.20,7ly


Lähtö 8. Ryhmäajo 1609m, 15,0-17,9 aikaiset lämminveriset
2000v€ - 1200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€
1. 3v t Rjazán Carambola / Sanni (RDT) 17,3ly -- 1.17,1aly
2. 4v o Dynamic Unia / Juha (RDT) 17,7ly -- 1.17,3aly
3. 3v t Cupid's Lies / Helen (Team Ninitra) 17,2a -- 1.17,4aly
4. 8v t Blicca Speed / Anna (SS) 1.17,2ke -- 1.18,5aly
5. 4v o Prototype RC / Anton (RDT) 17,5aly -- 1.18,8aly
6. 4v o Mazurka Ach / (RuKo) 17,3ake -- 1.19,0aly
7. 4v o Aforizm Duán / (RuKo) 17,3ake -- 1.19,0aly
8. 5v t Rowena Dúan / Heikki (SS) 17,3ke -- 1.19,5aly
9. 3v t Avalanche Ach / (ARO) 17,3a -- 1.19,5aly x
10. 6v t Ariana Labelle / Juha (SS) 17,2aly -- 1.19,7aly x

2000v€ - 1200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€
1. 4v o Shakedown RC / Jade (RDT) 16,8akp -- 1.17,6aly
2. 4v o Radical Lethal Lie / Krista (RDT) 16,6akp -- 1.17,6aly
3. 3v o Radical Lé Zingzing / Aaro (RDT) 17,0ake -- 1.17,8aly x
4. 3v t Sølv's Secret Princess / (ARO) 17,0a -- 1.17,9aly
5. 5v o Magnifico Unia / (RuKo) 17,0aly -- 1.18,0aly
6. 5v t Ironica Ach / Pihla (RDT) 16,0aly -- 1.18,1aly
7. 5v o Lock'n Rock RC / Petri (RDT) 16,2aly -- 1.18,3aly
8. 4v t Rjazán Sweet True Lies / (RuKo) 17,0ake -- 1.18,5aly
9. 3v t Canasta / alina (RaPu) 1.16,5ke -- 1.18,6aly
10. 5v o Beholder Snilli / Aimo (RDT) 16,0akp -- 1.18,6aly
11. 3v o Firedrake Ach / (ARO) 16,1a -- 1.18,8aly
4v t Limited Edition RC / Amalia (RDT) 17,0akp -- ep

2000v€ - 1200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€
1. 3v o Endeavour Burn / Matts (Team Ninitra) 15,4a -- 1.15,1aly
2. 3v o Gigantic / Anders (Team Ninitra) 15,4a -- 1.15,2aly
3. 4v t Conquete Smoke / (RuKo) 15,4aly -- 1.15,4aly x
4. 4v o Royale Ach / (ARO) 15,8a -- 1.15,7aly
5. 5v o Beast Loose In Track RAT / Mia (RDT) 15,6aly -- 1.16,1aly
6. 4v t Pretty Psycho RC / Vili (RDT) 15,4akp -- 1.16,6aly
7. 5v o Seraph Ach / (ARO) 15,8a -- 1.16,7aly
8. 5v t Charming Indeed RC / Pinja (RDT) 15,5aly -- 1.16,9aly
9. 6v t L'espoir Fait Vivre / (RuKo) 15,4aly -- 1.16,9aly x
4v o Livelielaugh / Björne (Team Ninitra) 15,8a -- hyl

2000v€ - 1200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€
1. 5v t Landscape Artist / Tove (Team Ninitra) 15,2a -- 1.15,1aly
2. 5v t Lemonberry / Jussi (SS) 1.15,2ake -- 1.15,1aly
3. 4v o Sharpe Ach / (ARO) 15,1a -- 1.15,1aly
4. 4v o El Diablo Cram! / Markus (Wäck) 15,0ly -- 1.15,1aly x
5. 8v t Hurry Love Nin / Sylve (Team Ninitra) 15,1a -- 1.15,3aly
6. 5v o Radical Take A Shot / Leo (Wäck) 15,1aly -- 1.15,3aly
7. 6v t Zapphire Excess / (RuKo) 15,1aly -- 1.15,6aly x
8. 5v t Bellaca Duán / Markus (Wäck) 15,0aly -- 1.15,6aly
9. 7v o Ceramic Motion / (TeamUnia) 15,2 -- 1.15,7aly
10. 5v t Radical Deadline / Hanna (RDT) 15,1aly -- 1.15,7aly x

2000v€ - 1200v€ - 800v€ - 400v€ - 200v€
1. 6v t Shireen Ach / Risto (RDT) 15,0aly -- 1.15,1aly
2. 5v o Sharp Suit RC / Helga (Team Ninitra) 15,0a -- 1.15,2aly x
3. 6v t Divine d’Aventure / (RuKo) 15,0aly -- 1.15,3aly
4. 5v t Cavalcade Unia / (TeamUnia) 15,0a -- 1.15,7aly xx
5. 4v t Freaky Ach / (ARO) 15,0a -- 1.15,8aly x
6. 5v o Bjudzhet / (RuKo) 15,0aly -- 1.15,8aly
7. 5v t Darkest Unia / Aino (SS) 1.15,0ake -- 1.15,9aly
8. 5v o Radical Devil / Iikka (RDT) 15,0aly -- 1.15,9aly
9. 7v t Regal Wing / (TeamUnia) 15,0a -- 1.16,0aly
5v o Enforcer Ach / Pasi (RDT) 15,0aly -- hva


Lähtö 9. Ryhmäajo 1609m, 12,1-14,9 aikaiset lämminveriset
3000v€ - 1800v€ - 1200v€ - 600v€ - 300v€
1. 7v o Fadewalker Ach / (ARO) 14,2a -- 1.14,3aly
2. 11v t Diana Iostream / (RuKo) 14,8aly -- 1.15,1aly
3. 8v o Goldfinger MacLily / (ARO) 14,6a -- 1.15,3aly
4. 4v t Domino Ach / (ARO) 14,4a -- 1.15,3aly x
5. 4v o Balios Smoke / (RuKo) 14,5aly -- 1.15,4aly
6. 5v o Firefox Luxorious / (RuKo) 14,2aly -- 1.15,4aly xx
7. 5v o Troubadour d'Arc / (RuKo) 14,3aly -- 1.15,6aly
8. 5v t Haphzibah Snilli / Gunnar (Wäck) 14,9aly -- 1.15,8aly
9. 6v t Minerva Burn / (ARO) 14,6a -- 1.15,8aly

3000v€ - 1800v€ - 1200v€ - 600v€ - 300v€
1. 6v t Blackmail Burn / Börje (Team Ninitra) 14,2a -- 1.14,1aly x
2. 5v t Etoile d'Euphorbia / (RuKo) 14,0aly -- 1.14,1aly
3. 7v o Gargouille de Fey / Lasse (RDT) 14,1aly -- 1.14,2aly
4. 11v r Red Jack / (ARO) 14,0a -- 1.14,3aly
5. 7v o Sølv's Horizon / Anne (Team Ninitra) 14,2a -- 1.14,4aly
6. 12v r Capacity Unia / Ida (Team Ninitra) 14,2a -- 1.14,6aly
7. 7v t Deathstrike Ach / (ARO) 14,0a -- 1.14,6aly
8. 4v o Rjazán Boomkah / (RuKo) 14,1aly -- 1.14,8aly
9. 9v t Passion Fly / (ARO) 14,0a -- 1.14,8aly
10. 7v o Pixie MacLily / Gunnar (Team Ninitra) 14,2a -- 1.15,0aly

3000v€ - 1800v€ - 1200v€ - 600v€ - 300v€
1. 6v o Thriller Pomp / (ARO) 13,9a -- 1.13,1aly
2. 9v o Howland Hudson / Niklas (Team Ninitra) 13,7a -- 1.13,1aly x
3. 5v t Imagine This RC / Urmas (Team Ninitra) 14,0a -- 1.13,8aly
4. 5v t Edith Ach / (ARO) 13,9a -- 1.14,1aly
5. 8v o Rjazán Stirling / (ARO) 13,3a -- 1.14,1aly xx
6. 6v t Nighthyper RC / Minna (RDT) 13,9aly -- 1.14,3aly
7. 5v o Mayhem Ach / (ARO) 13,2a -- 1.14,4aly
8. 8v t Northwind MacLily / (ARO) 14,0a -- 1.14,7aly x
9. 6v t Prismatic / Livia (Team Ninitra) 13,7a -- 1.15,2aly
10. 8v t Gooseberry MacLily / (ARO) 13,5a -- 1.15,3aly
11. 8v t Summernight Saga / Gunvor (Team Ninitra) 13,8a -- 1.15,8aly x

3000v€ - 1800v€ - 1200v€ - 600v€ - 300v€
1. 7v t Tarasque de Fey / Jose (RDT) 13,1aly -- 1.13,1aly
2. 7v t Sierra Sea Air / Jens (Team Ninitra) 13,0a -- 1.13,3aly
3. 12v o Speedrunner / (TeamUnia) 13,0a -- 1.13,4aly
4. 8v t Radical Zinzinzin / Sanna (RDT) 13,0ake -- 1.14,0aly
5. 7v t Sølv's Cumin / Milton (Team Ninitra) 13,0a -- 1.14,0aly
6. 9v o Colonial Triumph / (TeamUnia) 13,0a -- 1.14,3aly
7. 8v r Knightinamillion / Magnhild (Team Ninitra) 13,0a -- 1.14,6aly
8. 6v o Flashfire Ach / (RuKo) 13,0aly -- 1.14,7aly
9. 9v t Rjazán Love You / (RuKo) 13,1aly -- 1.15,2aly
10. 7v t Countess MacLily / (RuKo) 13,0aly -- 1.15,2aly
11. 7v o Evil Disco / (ARO) 13,0a -- 1.15,4aly x
12. 7v t Pheodora Ach / (RuKo) 13,0aly -- 1.15,5aly

3000v€ - 1800v€ - 1200v€ - 600v€ - 300v€
1. 10v o Paypack Unia / (TeamUnia) 12,1a -- 1.12,2aly x
2. 8v o Promion Unia / (TeamUnia) 12,6a -- 1.12,3aly
3. 7v o Radical Freakshow / Jaana (RDT) 12,5aly -- 1.12,4aly
4. 9v o Demonite RC / (ARO) 12,8a -- 1.12,9aly
5. 7v t Kirochka / (RuKo) 12,7aly -- 1.13,0aly
6. 7v t Friday Princess / Spookiness (RDT) 12,1aly -- 1.13,3aly x
7. 11v t Crumblin' Down / (TeamUnia) 12,0a -- 1.13,4aly x
8. 8v o Better Fake It RC / Oona (RDT) 12,4aly -- 1.13,6aly
9. 9v o Daniel d'Athée / Sylve (Team Ninitra) 12,6a -- 1.13,7aly
10. 8v o Stellar Point / (TeamUnia) 12,5a -- 1.13,8aly


Lähtö 10. Ryhmäajo 1609m, 12,0 aikaiset ja nopeammat lämminveriset
4000v€ - 3500v€ - 3000v€ - 2500v€ - 1500v€
1. 11v o Last Cherokee / (TeamUnia) 11,3a -- 1.11,4aly
2. 8v t Downtown Lass/ (TeamUnia) 11,6a -- 1.11,6aly
3. 11v o Raindrops Unia / (TeamUnia) 11,2a -- 1.11,6aly
4. 9v t Enchanted MacLily / (ARO) 11,8a -- 1.11,7aly
5. 12v t Destroyer / Inka (RDT) 11,3aly -- 1.11,9aly
6. 10v o Blackfyre Ach / (ARO) 11,1a -- 1.11,9aly x
7. 8v o Mr. Giant Smoke / Linnea (Wäck) 11,5ake -- 1.12,2aly
8. 7v t God Damn Honeybee / (TeamUnia) 11,3a -- 1.12,3aly
9. 9v o Jorah Duán / (ARO) 11,2a -- 1.12,5aly
10. 10v o Bye Bye Hero / (TeamUnia) 11,5a -- 1.12,7aly x
11. 8v t In Your Dreams RC / Arto (RDT) 11,8aly -- 1.13,0aly
9v t Smashing MacLily / (ARO) 11,4a -- ep

4000v€ - 3500v€ - 3000v€ - 2500v€ - 1500v€
1. 8v o Golden Amazing / Jussi (SS) 1.10,4aly -- 1.10,0aly
2. 11v t Shakethatbrass / (ARO) 09,8a -- 1.10,2aly
3. 12v t Horror Pomp / (ARO) 10,0a -- 1.10,5aly
4. 11v t Cryptology Unia / (TeamUnia) 11,1a -- 1.10,6aly x
5. 7v t Radical Zinzagazin / (RuKo) 11,0aly -- 1.10,6aly x
6. 7v o Rjazán Orion/ Hannes (RDT) 11,0aly -- 1.10,8aly
7. 10v t Cobra Lily Ach / (ARO) 10,7a -- 1.10,9aly
8. 10v o Impala Ach / (ARO) 10,3a -- 1.11,2aly x
9. 12v o Just In Case Unia / (TeamUnia) 10,8a -- 1.11,3aly
10. 5v o Inferno Ach / (ARO) 10,1a -- 1.11,4aly
11. 11v t Let Me Kick / (TeamUnia) 10,5a -- 1.11,5aly x
8v t Dramatic RC / Piia (RDT) 10,7aly -- hva




© Unia Trotters 2019 - Tämä on virtuaalitalli - This is a sim-game stable - Virtuaalihevonen - a sim-game horse